Smlouva o dodávce pitné vody a odvádění odpadních vod

Datum: 07.01.2021Autor: Ing. Irena Hrbáčová
Vážení občané, v nejbližších dnech obdržíte do svých schránek k podpisu Smlouvu o dodávce pitné vody a odvádění odpadních vod dle zákona č. 274/2001 Sb. a vyhlášky č. 428/2001. Tato smlouva byla schválena na veřejném zasedání zastupitelstva obce Štáblovice dne 23.11.2020. Smlouva o dodávce pitné vody a odvádění odpadních vod

Bližší informace naleznete v obdržené smlouvě vč. návodu k jejímu vyplnění.

Jelikož je velmi složité a hlavně neprůkazné, z jakých zdrojů je občany voda odebírána, byla schválena tato nová smlouva, v níž občané označí zdroj vody, a tím vyberou i způsob výpočtu stočného. Pokud bude občan využívat pouze vodu z obecního vodovodu,bude mu stočné počítáno dle skutečné spotřeby vody (vodoměru), pokud bude občan využívat vodu z jiných zdrojů, bude mu stočné počítáno dle směrných čísel potřeby vody.

Hlasujte v anketě!

Využíváte (využili) jste při svých cestách (výletech) vlakem možnosti svézt se Hvozdnickým expresem?

V této anketě jste již hlasoval/a! Nelze hlasovat vícekrát.

Ano, z/do zastávky Štáblovice
Ne, zastávka je příliš daleko.
Ano, z/do jiných zastávek po trase vlaku.
Nevím o této možnosti.

Úřední hodiny - omezení v době nouzového stavu