Přejít k hlavnímu menu
Přejít k navigaci
Přejít k hlavnímu obsahu
Přejít k anketě, kalendáři akcí a poslední fotografii

provozní podmínky a Pravidla inzerce

1. Štáblovský bazárek je provozován Obcí Štáblovice (dále jen provozovatel).

2. Pravdivost informací. Uživatel se souhlasem s těmito provozními podmínkami zavazuje, že využívá služeb serveru obecstablovice.cz s dobrou vůlí za účelem nabídky/poptávky služby či movité nebo nemovité věci, bez úmyslu poškodit třetí osobu nebo provozovatele.

3. Zveřejnění inzerátu. Přijetím těchto podmínek uživatel vyslovuje souhlas se zveřejněním svého on-line inzerátu na štáblovském bazárku.

4. Nezveřejnění nebo smazání inzerátů. Provozovatel si vyhrazuje právo nezveřejnit nebo smazat bez náhrady škody:

  • inzeráty, jejichž obsah není v souladu s platnými zákony ČR, odporuje dobrým mravům, nebo poškozuje provozovatele,
  • duplicitní inzeráty, tzn. opakovaně podávané inzeráty stejného znění,
  • inzeráty, které nebyly aktualizovány déle než 12 měsíců.

Provozovatel si také vyhrazuje právo přemístit nebo smazat inzerát, který byl zařazen do nesprávné rubriky vzhledem ke svému obsahu.

5. Právo na změnu/zrušení služby. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit nebo zrušit poskytované služby i bez předchozího upozornění uživatele.

6. Uživatelé nejsou oprávněni poskytovat služby severu obecstablovice.cz třetím osobám.

7. Funkčnost služeb. Provozovatel nemůže poskytnout a neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a dokonalého zabezpečení s ohledem na fakt, že je provozovatel sám závislý na kvalitě služeb, poskytovaných mu jeho dodavateli. Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za případnou ztrátu dat uživatelů.

 

Pravidla inzerce

Níže uvedená pravidla jsou nedílnou součástí provozních podmínek. Jejich dodržování je povinné pro každého, kdo zde chce inzerovat. V případě porušení pravidel jsou správci oprávněni dotyčnému zamítnout či smazat inzeráty a uživatelské účty, případně znemožnit přístup na štáblovský bazárek (například zablokováním registrace, e-mailové adresy nebo IP adresy), doporučujeme proto všem inzerentům se s pravidly důkladně seznámit.

Dodržujte slušnost a zákony

Samozřejmostí je slušnost a dodržování zákonů a dalších nařízení - vyvarujte se, prosím, urážlivých výroků, vyřizování osobních účtů, propagace různých ilegálních politických hnutí a všech dalších věcí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a právním řádem České republiky.

Dbejte pokynů správců webu

Správa bazárku si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv obsah webu, který je dle jejího názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo je jinak nevhodný. Zároveň si vyhrazuje právo znemožnit přístup uživatelům, kteří se zachovají výše uvedeným způsobem nebo přímo poruší pravidla a provozní podmínky.

Inzerujte pouze do vhodných sekcí

Vkládejte, prosím, inzeráty pouze do odpovídajících kategorií. Pokud pro svůj inzerát nemůžete najít vhodnou sekci, neváhejte nás kontaktovat a my po zralé úvaze rádi vytvoříme sekci novou.

Inzerujte jednu věc do jedné sekce pouze jednou

Za porušení pravidel inzerování považujeme také opětovné vkládání stejného nebo podobného inzerátu do jedné kategorie několikrát za sebou.

Inzerujte v rozumné míře

Štáblovský bazárek je určen především pro soukromou inzerci. Nepřejeme si zbytečné zahlcování výpisu několika po sobě jdoucími inzeráty od stejného uživatele či zahlcení jedné sekce inzeráty od jednoho inzerenta obecně. Obecně platí, že v jedné sekci by nemělo být více než 5 inzerátů od jednoho inzerenta za sebou. V případě, že by jich bylo víc, může dojít ke smazání nejstaršího inzerátu.

Zákaz podezřelé inzerce a podvodné inzerce

Inzerujte tak, aby se zájemce dozvěděl zásadní informace z inzerátu. Je zakázáno vkládat inzeráty typu „Napište si na e-mail o více informací.“ Limit počtu znaků textu inzerátu je dostatečný, aby se do textu vešlo vše podstatné. Vylákávání e-mailových adres uživatelů a maskování podezřelých činností netolerujeme. To platí zejména pro nabídky práce a brigád, kde je třeba uvádět konkrétní požadavky na uchazeče a náplň práce na dané pozici.

Vystupujte transparentně

Vždy uvádějte skutečné kontaktní údaje.

Kostel Štáblovice

Buďte v obraze!

Přihlašte se k odběru novinek. Budete tak mít přehled o aktualitách, článcích, kalendářních akcích, úřední desce atd. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Kde máme dnes otevřeno?

Prodejna potravin

Dnes 6:30 - 10:00

Aktuálně zavřeno

Kompostárna

Dnes 8:00 - 20:00

Aktuálně zavřeno

Zámek, zámecká kavárna a restaurace

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

Obecní úřad

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

Pošta

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

Knihovna

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

3 kříže Štáblovice

Obecní úřad

č.p. 166;

747 82 Štáblovice

Informace pro občany

Tel.: +420 733 617 333

E-mail: urad@obecstablovice.cz

Úřední hodiny pro veřejnost 

(mimo stanovené úřední hodiny po předchozí telefonické domluvě)

Po 8:00 - 10:00    14:00 - 17:00
Út

8:00 - 10:00

St 8:00 - 10:00    14:00 - 17:00
Čt 8:00 - 10:00

8:00 - 10:00