Přejít k hlavnímu menu
Přejít k navigaci
Přejít k hlavnímu obsahu
Přejít k anketě, kalendáři akcí a poslední fotografii

POZVÁNKA NA DNY OBCE ŠTÁBLOVICE 2. a 3. června 2023

Datum: 15.05.2023Autor: Ing. Irena Hrbáčová
Vážení občané a příznivci obce Štáblovice, dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na příležitost oslav Dne dětí a Dne obce, které se uskuteční 2. a 3. června 2023 v Areálu Rybářské bašty.    

V pátek 2. června zahájíme tyto oslavy Dnem dětí, který bude nabitý bohatým programem pro děti, navštíví nás a Vaše děti pobaví klaun Hugo a Bobo, poté bude připravena zábava pro děti a v neposlední řadě také pro dospělé. Můžete se také těšit na stanové městečko a promítání filmu v letním kině. Jako doprovodný program bude pro děti přichystáno pletení copánků, malování na obličej, ale také malování hennou či laserové pušky. V pátek se rovněž uskuteční akce NOC KOSTELŮ v Kostele sv. Vavřince. Kostel bude otevřen zhruba od 17:30 do 22:00. Budou se střídat bloky hudební a mluvené. Po celý večer bude k dispozici prohlídka expozice na půdě kostela, výstup do věže kostela ke zvonům, farní kavárna s ochutnávkou mešního vína i něco malého k zakousnutí, pro děti budou připraveny omalovánky a menší kvíz. 

V sobotu 3. června jsme pak pro Vás připravili bohatý kulturní program. Vystoupí Dechový orchestr Hradec nad Moravicí, hudební skupina Stašeko a jako hřeb večera vystoupí zpěvačka Heidi Janků se svou kapelou Haidiband. Po skončení koncertu Vám bude celý večer hrát DJ Danny Cold. Těšit se také můžete na skákací hrady pro děti, které budou k dispozici po celý den oslav Dne obce, pro děti máme rovněž přichystáno malování na obličej a malování hennou a další doprovodný program. Po celé dny budou k dispozici stánky s bohatým občerstvením a nápoji.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a věříme, že Vám zpříjemníme nadcházející letní měsíce.Kostel Štáblovice

Buďte v obraze!

Registrace vám přinese upozornění na krizové situace, informace o dopravních uzavírkách, odstávkách vody, elektřiny apod., pozvánky na kulturní a sportovní akce, novinky z obce atd. Z odběru informací se můžete kdykoliv odhlásit.

Chci dostávat informace přes SMS

Zaregistrujte se!

Chci dostávat informace emailem

Kde máme dnes otevřeno?

Prodejna potravin

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

Kompostárna

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

Zámek, zámecká kavárna a restaurace

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

Obecní úřad

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

Pošta

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

Knihovna

Dnes zavřeno

Aktuálně zavřeno

3 kříže Štáblovice

Obecní úřad

č.p. 166;

747 82 Štáblovice

Informace pro občany

Tel.: +420 733 617 333

E-mail: urad@obecstablovice.cz

Úřední hodiny pro veřejnost 

(mimo stanovené úřední hodiny po předchozí telefonické domluvě)

Po 8:00 - 10:00    14:00 - 17:00
Út

8:00 - 10:00

St 8:00 - 10:00    14:00 - 17:00
Čt 8:00 - 10:00

8:00 - 10:00