Dny obce Štáblovice 25. - 26. 6. 2021

Datum: 11.06.2021Autor: Ing. Irena Hrbáčová
Obec Štáblovice ve spolupráci s místními spolky a sdruženími Vás zve ve dnech 25. - 26.6.2021 na DNY OBCE ŠTÁBLOVICE. Více informací naleznete na přiloženém PLAKÁTU.

Pátek bude věnovaný převážně dětem. Čeká na ně Stezka s úkoly a následovat bude Maškarní bál pro děti. Za odměnu ke Dni dětí dostanou poukázku na občerstvení (nápoj, špekáček a točená zmrzlina). Kdo bude chtít, postaví si stan do stanového městečka a večer budeme promítat filmy. Ranní snídaně zajištěna! Po celou dobu bude pro veřejnost otevřena Rybářská Bašta na občerstvení a od 15-19.hod přijede "Zmrzlinovy krámek" s točenou zmrzlinou.

V sobotu bude v areálu Rybářské Bašty od 15.hodin připraven bohatý program jak na pódiu, tak doprovodný - kouzelnické vystoupení, bubenicky orchestr, skákací hrady, koloběžky a vozítka, malování na obličej, cukrová vata a další, včetně večerní zábavy se skupinou BT NOVA a DJ Alešem Indrákem.

Součástí programu bude OBECNÍ KOŠT OVOCNÝCH PÁLENEK!! Prosíme všechny, kdo chtějí "změřit síly" a věnují vzorek do soutěže, aby přinesli 0,5 l svého vzorku slivovice, kalvádosu či jiných ovocných pálenek na Obecní úřad, a to do pátku 25.6. do 11. hodin. Děkujeme!!

Bohaté občerstvení zajištěno - dobroty z grilu, makrely, guláš, párky v rohlíku, alko i nealko.

Akce proběhne v souladu s aktuálními vládními opatřeními