4. ročník Drakiády - shrnutí

Datum: 09.10.2019Autor: Bc. Hana Černá

Pojďme se ohlédnout za 4. ročníkem Drakiády.

4. ROČNÍK DRAKIÁDY

Dne 29.8.2019 se konala drakiáda, kterou pořádala jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Štáblovice ve spolupráci s obecním úřadem.

Registrováno bylo 38 draků, které soutěžili o první, druhé a třetí místo. Na prvním místě se umístil drak domácí výroby, druhé místo obsadil drak s nejdelším ocasem a třetí místo si zasloužil nejmladší účastník drakiády. Za první tři místa dostali děti medaili, diplom a balíček s různými dobrotkami. Ostatní účastníci drakiády byli odměněni balíčkem sladkostí a diplomem, aby věděli, že jsme byli rádi za jejich hojnou účast.

I když počasí přálo, tak pro dospělé bylo připravené svařené víno, pivo a taky štamprle slivovice. Pro děti byl připraven hot dog a dětský punč.

Každým rokem je účast na drakiádě větší a místní pořadatelé se těší na pátý ročník, který bude mít, doufáme, ještě větší účast.

Jménem celé jednotky chci poděkovat všem, kteří se podíleli, ať už na přípravách, tak na samotném pořádání akce a obrovské díky patří obecnímu úřadu za jejich finanční pomoc, bez které by se tato úžasná akce nemohla konat.

Hlasujte v anketě!

Jste spokojení s novým systémem plateb za svoz popelnic?

V této anketě jste již hlasoval/a! Nelze hlasovat vícekrát.

Ne, paušální platby za svoz odpadů byly pro mne výhodnější
Nevím, neumím posoudit
Ano, s platbou za každou odvezenou popelnici ušetřím